Która giełda transportowa jest najlepsza?

4.3/5 - (3 votes)

Najlepsza giełda transportowa to pojęcie bardzo subiektywne. Najlepszą będzie ta, która pozwoli Twojej firmie zarabiać pieniądze. Co jakiś czas powstają nowe programy, które można użytkować za darmo, ale nawet darmowa giełda nie jest pożyteczna dla firmy, jeśli nie ma na niej dobrych ładunków. Dlatego też warto się zastanowić czego potrzebuje nasze przedsiębiorstwo.

gielda

Jeśli jeździmy na międzynarodowych trasach, robimy przerzuty lub kabotaże – najlepiej jest wybrać sprawdzony produkt, który ma dużą liczbę ofert w stosunku do ilości użytkowników. Tutaj może paść tak naprawdę tylko jedna nazwa: TimoCom.  Niemiecki dostawca jest już bowiem od 16 lat na rynku. To doświadczenie pozwoliło mu na stworzenie szerokiego pakietu bezpieczeństwa (nowe giełdy zazwyczaj nie mają narzędzi do kontroli potencjalnych klientów lub po prostu tego nie robią, ponieważ chcą mieć jak najwięcej użytkowników).

Oprócz bezpieczeństwa TimoCom pozwala swoim klientom na bezpośredni kontakt z firmami z całej Europy. Ta międzynarodowość umożliwia sięganie po oferty z pierwszej ręki, a co za tym idzie po lepsze stawki za usługi transportowe. Więcej pieniędzy to więcej możliwości dla każdego przedsiębiorstwa. Warto więc skorzystać z szansy kontaktowania się z zagranicznymi kontrahentami.

Oprogramowanie TimoCom można przetestować bezpłatnie przez 4 tygodnie. Dzięki temu możemy nie tylko zapoznać się z wyszukiwaniem ofert, ale również rozpocząć współpracę z przedsiębiorstwami, które już mają dostęp do programu. Test jest niezobowiązujący, więc po jego zakończeniu możemy najzwyczajniej nie podpisać umowy i nie zostanie za to pobrana żadna opłata.